स्याङजामा आज सम्पन्न फाइनलमा स्याङजाको काली गण्डकी नगरपालिकालाई ३–१ सेटले पराजित गर्दै गल्कोटले उपाधि जितेको हो । उपाधी भिडन्तमा पहिलो सेट २५–२३ ले जितेको गल्कोटले दोश्रो सेट २५–१४ ले जितेको थियो भने तेश्रो सेटमा कालिगण्डकी १८–२५ सेटले खुम्चिंदै उपाधि गल्कोटलाई सुम्पिन वाध्य भएको थियो ।

उपाधि सँगै गल्कोटले नगद २ लाख जितेको छ भने उपविजेताले कालिगण्डकीले नगद १ लाख तथा नवलपुरको वर्दघाट नगरपालिका तृतिय हुँदै नगद ५० हजारका साथमा कप, मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेको एभिसी रेफ्री तथा प्रतियोगिताका रेफ्रि संयोजक टहल सिंह थापा मगरले पोखरा स्पोर्टसलाई बताए । आजनै भएको तेश्रो स्थानको खेलमा वर्दघाटले स्याङजाको चापाकोट गाउँ पालिकालाई ३–१ सेटमा पराजित गरेको थियो । सान्त्वना भएको चापाकोटले नगद २५ हजार हात पारेको छ ।

यसै गरी प्रतियोगितामा गल्कोटका विमल परियार उत्कृष्ट खेलाडी घोषित हुँदै नगद १५ हजार हात पारेका छन । प्रतियोगिताको अन्य विद्यातर्फ वेष्ट सर्भर वर्दघाटका लक्ष्मण राना, वेष्ट सेटर गल्कोटका मिन सुनार, वेष्ट व्लकर चापाकोटका महेन्द्र श्रेष्ठ, वेष्ट डिफेण्डर कालिगण्डकीका धिरेन राना, वेष्ट स्पाइकर कालिगण्डकीका हरि पाण्डे र वेष्ट क्विकर गल्कोटका राजु विके घोषित हुँदै जनही नगद ७ हजार ५ सयका साथम ट्रफी र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेका छन ।

अन्तिम पटक अध्यावधिक गरिएको 92 Viewed

प्रतिक्रिया दिनुहोस्